Spiralspecialisten AB

Spiralspecialisten AB
Energivägen 1
SE-135 49 Tyresö
Tel:+46 8 770 44 90
Fax: +46 8 770 44 80
mail@spiralspecialisten.se
spiralspecialisten.se

 

VD/Sälj/Teknik

Kenneth Falkenstedt
kenneth@spiralspecialisten.se
08-770 44 91 

Sälj/Teknik

Anders Eklund
anders@spiralspecialisten.se
08-770 44 89

Order/Planering/Kundsupport

order@spiralspecialisten.se
08-770 44 90 (växel)

Linn Holmberg
linn@spiralspecialisten.se
08-770 44 93

Lars Nielsen
lars@spiralspecialisten.se
08-770 44 92

Ekonomi

Therese Gileborn
therese@spiralspecialisten.se
invoice@spiralspecialisten.se 
08-770 44 94

Kvalitet/Miljö

Marie Höglund
marie@spiralspecialisten.se
08-770 44 95

Logistik

André Kiers
logistics@spiralspecialisten.se
08-770 44 81

 

 

Lesjöfors är ett high-techföretag i fjäderbranschen
Gå till referenssidan
Kontakta mig
Namn:
e-post:
Telefon:
Text:
Land:

Ditt land:
Skriv texten i bilden nedan:
The CAPTCHA image
The Complete Spring Supplier
© 2018 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.