Lesjöfors AB

Lesjöfors AB
Köpmannagatan 2
SE-65 226 Karlstad
Tel: +46 54 13 77 50
Fax: +46 54 21 08 10
info@lesjoforsab.com

 


Visa större karta

VD & koncernchef

Kjell-Arne Lindbäck
Phone: +46 70 574 99 94
kjell-arne.lindback@lesjoforsab.com

Andra nyckelpersoner

Ekonomi

Ann-Sofie Skeppstedt
Phone: +46 54 13 77 54
ann-sofie.skeppstedt@lesjoforsab.com

Teknik

Stefan Musslinder
Phone: +46 70 692 96 76
stefan.musslinder@lesjoforsab.com

IT

Kenth Wiipa
Phone: +46 54 13 77 61
kenth.wiipa@lesjoforsab.com

Kvalitet & miljö

Peter Rosenqvist
Phone: +46 70 680 91 35
peter.rosenqvist@lesjoforsab.com

Marknad - Försäljning

Erik Kolsrud Aas
Phone: +47 22 90 57 01
erik.kolsrud.aas@lesjoforsab.com

Affärsutveckling

Jakob Lindquist
Vice President Business Group Nordic 
Phone: +46 370 69 45 10
jakob.lindquist@lesjoforsab.com

Lars Blidberg
Vice President Business Group Central Europe and Asia  
+46 54 13 77 50
lars.blidberg@lesjoforsab.com

 
Lesjöfors är ett svenskt bolag
Gå till referenssidan
Kontakta mig
Namn:
e-post:
Telefon:
Text:
Land:

Ditt land:
Skriv texten i bilden nedan:
The CAPTCHA image
The Complete Spring Supplier
© 2018 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.