Lesjöfors Industrifjädrar AB

Hudene
SE-524 92 Herrljunga
Tel: +46 513 220 00
Fax: +46 513 230 21
info.hja@lesjoforsab.com

  Herrljunga

 


Verkställande Direktör

Martin Korpås
Tel: +46 513 220 02 / +46 70615 10 25
mailto:martin.korpas@lesjoforsab.com

Övriga nyckelpersoner

Ekonomi

David Bokne
Tel: +46 370 69 45 13
david.bokne@lesjoforsab.com

Kvalitet & Miljö

Anna-Carin Gram Andersson
Tel: +46 513 220 06 / +46 70285 94 63
anna-carin.gram@lesjoforsab.com

Personal

Carina Gustavsson
Tel: +46 513 220 07 / +46 72500 70 78
carina.gustavsson@lesjoforsab.com

Service & Underhåll

Johnny Samuelsson
Tel: +46 513 220 13
johnny.samuelsson@lesjoforsab.com

Produktion

Hans Andersson
Tel: +46 513 220 14
hans.andersson@lesjoforsab.com

Försäljning

Jonas Larsson
Tel: +46 513 220 18
jonas.larsson@lesjoforsab.com

Teknik

Christian Olsson
Tel: +46 513 220 09
christian.olsson@lesjoforsab.com 

Inköp

Martin Korpås
Tel: +46 513 220 02 / +46 70615 10 25
martin.korpas@lesjoforsab.com

Lesjöfors är ett svenskt bolag
Gå till referenssidan
Kontakta mig
Namn:
e-post:
Telefon:
Text:
Land:

Ditt land:
Skriv texten i bilden nedan:
The CAPTCHA image
The Complete Spring Supplier
© 2019 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.