Lesjøfors AS

Lesjöfors AS
Postboks 362
Ringager 9-11
DK-2605 Bröndby
Tel: +45-4695 6100
Fax: +45-4695 6195
info.bby@lesjoforsab.com 

http://www.lesjofors.dk/


Bröndby


Visa större karta

VD

Tue Jensen
Tel: +45 4695 6130
tue.jensen@lesjoforsab.com

Nyckelpersoner övriga

Ekonomi

Jesper Agander
Tel: +45 4695 6172
jesper.agander@lesjoforsab.com

Salg - marketing

Tue Jensen
Tel: +45 4695 6130
tue.jensen@lesjoforsab.com

Personal

Tue Jensen
Tel: +45 4695 6130
tue.jensen@lesjoforsab.com

Kvalitet - miljö

Leif Johansen
Tel +45 4695 6140
leif.johansen@lesjoforsab.com

Logistik - ordre

Merethe Larsen
Tel +45 4695 6127
merethe.larsen@lesjoforsab.com

Produktion

Rene Rasmussen
Tel +45 4695 6132
rene.rasmussen@lesjoforsab.com

Salg - kundsupport

Kenneth Fuglholt
Tel +45 4695 6111
kenneth.fuglholt@lesjoforsab.com

Merethe Larsen
Tel +45 4695 6127
merethe.larsen@lesjoforsab.com

Leif Johansen
Tel +45 4695 6140
leif.johansen@lesjoforsab.com

Inköp

Merethe Larsen
Tel +45 4695 6127
merethe.larsen@lesjoforsab.com

Tue Jensen
Tel: +45 4695 6130
tue.jensen@lesjoforsab.com

Ingen har löst fler fjäderproblem än Lesjöfors
Gå till referenssidan
Kontakta mig
Namn:
e-post:
Telefon:
Text:
Land:

Ditt land:
Skriv texten i bilden nedan:
The CAPTCHA image
The Complete Spring Supplier
© 2019 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.