London

European Springs & Pressings LTD
Chaffinch Business Park, Croydon Road
Beckenham, GB-KENT BR3 4DW
Great Britain
Tel: +44 208 663 1800
Fax: +44 208 663 1900
info.bec@lesjoforsab.com

www.europeansprings.com


London factory


Visa större karta

VD

Stuart McSheehy
Tel: +44 (0) 20 8663 1800
stuart.mcsheehy@europeansprings.com

http://www.europeansprings.com/ (extern länk)

Försäljning Norr

Ken Dinely
Tel. +44 (0)1422 377335 / +44 (0)7725 782938
ken.dineley@lesjoforsab.com

Försäljning Söder

Steve Bate
Tel. +44 (0)1189340024 / +44(0)7894414310
steve.bate@harris-springs.com

Affärsområdeschef Standard- & Gasfjädrar

Ken Dinely
Tel. +44 (0)1422 377335 / +44 (0)7725 782938
ken.dineley@lesjoforsab.com

Customer support Standard- & Gasfjädrar

Ian Mandell
Tel. +44 (0)1422 377335
info.ell@lesjoforsab.com

Intern försäljning

Simon Taylor
Tel. +44 (0) 2086 661 800
simon.taylor@europeansprings.com

Teknik

Howard Downs
Tel. +44 (0) 2086 661 800
howard.downs@europeansprings.com

Ekonomi och personal

Alison Donovan
Tel. +44 (0) 2086 661 800
alison.donovan@europeansprings.com

Produktion

Raymond Furlong
Tel. +44 (0) 2086 661 800
raymond.furlong@europeansprings.com

Jason Wilby
Tel. +44 (0) 2086 661 800
jason.wilby@europeansprings.com

Inköp

Garry Tilby
Tel. +44 (0) 2086 661 800
garry.tilby@europeansprings.com

Korta ledtider på teknikprover kan betyda allt i ett projekt
Gå till referenssidan
Kontakta mig
Namn:
e-post:
Telefon:
Text:
Land:

Ditt land:
Skriv texten i bilden nedan:
The CAPTCHA image
The Complete Spring Supplier
© 2018 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.