Lesjøfors AS

Lesjøfors AS
Mads Clausensvej 75
DK-6360 Tinglev
Tel: +45 73346 100
Fax: +45 73346 101
info.tlv@lesjoforsab.com 

http://www.lesjofors.dk/


Tinglev factory


Visa större karta

VD

Brian Warming-Jensen
Brian Warming-Jensen
Tel +45 7334 6105
brian.jensen@lesjoforsab.com

Övriga nyckelpersoner  

Ekonomi 

Jesper Agander
Jesper Agander
Tel: +44 4695 6172
jesper.agander@lesjoforsab.com 

Personal

Jensen
Brian Warming-Jensen
Phone: +45 7334 6105
brian.jensen@lesjoforsab.com

Logistik / order

Mette
Mette Rathcke
Tel +45 733 46120
mette.rathcke@lesjoforsab.com 

Produktion

Joan Jensen
Joan Jensen
Tel +45 733 46123
joan.jensen@lesjoforsab.com

Henning Petersen
Henning Petersen
Production planner
+45 7334 6124
henning.petersen@lesjoforsab.com

Sälj - kundsupport

Kim Holm
Kim Holm Jørgensen
Tel + 45 733 46129 / + 45 26 85 92 86
kim.holm@lesjoforsab.com 


Michael Binder
Application and Quality Technician
Tel: +45 7334 6122 / +45 29 65 55 02
michael.binder@lesjoforsab.com

Inköp

Brian Warming-Jensen
Brian Warming-Jensen
Tel +45 7334 6105
brian.jensen@lesjoforsab.com

Kvalitet

Ulrich
Ulrich Franzky
+45 7334 6126
ulrich.franzky@lesjoforsab.com

Lesjöfors är en innovativ problemlösare i fjäderbranschen
Gå till referenssidan
Kontakta mig
Namn:
e-post:
Telefon:
Text:
Land:

Ditt land:
Skriv texten i bilden nedan:
The CAPTCHA image
The Complete Spring Supplier
© 2018 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.