Cornwall

European Springs & Pressings
Unit 4
Jon Davey Drive
Treleigh Industrial Estate
Redruth
Cornwall
UK
TR16 4AX

+44 (0) 1726 861 444
cornwallsales@europeansprings.com
http://www.europeansprings.com/ 


ESP Cornwall

VD

Michael Gibbs
Tel: +44 (0) 1726 861 444
michael.gibbs@europeansprings.com

http://www.europeansprings.com/ (extern länk)

Nyckelpersoner, övriga

Technical Director
Howard Downs
Tel. +44 (0) 2086 661 800
howard.downs@europeansprings.com  

Försäljning Norr
Ken Dinely
Tel. +44 (0)1422 377335 / +44 (0)7725 782938
ken.dineley@lesjoforsab.com

Business Development Manager - North
Carl Whitacker
Tel: +44 (0) 7923 210281
carl.whitaker@europeansprings.com

Business Development Manager - South
Andrew Edwards
Tel: +44 (0) 7894 414370
andrew.edwards@europeansprings.com

Business Development Manager - Ireland
Martyn Tyndall
Tel: +44 (0)28 9083 8605 / +44 (0) 7889 171165
martyn.tyndall@europeansprings.com  

Affärsområdeschef Standard- & Gasfjädrar
Ken Dinely
Tel. +44 (0)1422 377335 / +44 (0)7725 782938
ken.dineley@lesjoforsab.com

Customer support Standard- & Gasfjädrar
Ian Mandell
Tel. +44 (0)1422 377335
ellandsales@europeansprings.com

Intern försäljning
Simon Taylor
Tel. +44 (0) 2086 661 800
info.bec@europeansprings.com

Sales Administration Manager
Tracy Boyer
Tel: +44 (0) 208 663 1800
info.bec@europeansprings.com

Sales Administration
Sue Paine
Tel: +44 (0) 208 663 1800

Ekonomi
Alison Donovan
Tel. +44 (0) 20866 31800
alison.donovan@europeansprings.com

Personal
Jenny Seabridge
Tel. +44 (0) 172686 1444
jenny.seabridge@europeansprings.com

Produktion
Peter Bodilly
Tel. +44 (0) 172686 1444
peter.bodilly@europeansprings.com

Inköp
Jenny Seabridge
Tel. +44 (0) 172686 1444
jenny.seabridge@europeansprings.com

Lesjöfors har marknadens bredaste fjäderprogram
Gå till referenssidan
Kontakta mig
Namn:
e-post:
Telefon:
Text:
Land:

Ditt land:
Skriv texten i bilden nedan:
The CAPTCHA image
The Complete Spring Supplier
© 2020 Lesjöfors AB. All Rights Reserved.